Akademia "Na Fali" to przede wszystkim

  • 5-miesięczny program dla kobiet prowadzących własne biznesy, który opiera się na poszerzeniu kompetencji w rozwijaniu biznesu, wzmacnianiu wiary we własne możliwości oraz budowaniu długotrwałych relacji biznesowych.
  • 9 spotkań mastermind w grupach do 6 osób, które wspierają się w rozwiązywaniu napotkanych problemów i znajdywaniu jak najlepszych rozwiązań.
  • 5 spotkań z ekspertami, którzy będą się dzielić wiedzą biznesową, zgodnie z opracowanym programem merytorycznym.
  • Indywidualne spoktania z mentorką, która ma biznesowe doświadczenie w branży, w której działa uczestniczka. Dzięki temu rozwój i wdrażanie nowych rozwiązań biznesowych będą jeszcze bardziej skuteczne.
  • Budowanie sieci kontaktów poprzez udział w organizowanych spotkaniach networkingowych dla przedsiębiorczych kobiet.

kim jesteśmy?

Izabela Kula - Coach realizacji marzeń

Izabela Kula - coach realizacji marzeń

Dwie odważne kobiety, dwa mocne żywioły, dwie kreatywne głowy pełne pomysłów i chęci dzielenia się wiedzą ze światem – to MY. Anna Dorot i Izabela Kula – wspólnie tworzymy markę Na Fali, czyli Akademię Mastermind dla Kobiet. Nasza historia zaczyna się kilkanaście lat temu, w pewnej agencji reklamowej. Najpierw łączy nas wspólna praca, później przyjaźń oraz dzielenie mieszkania. Wspólne gotowanie, wieczorne pogaduchy o dalekich podróżach, godziny spędzone przy kawie pokazują nam, że łączą nas te same wartości. Ważne są dla nas rozwój, wiedza, działanie, radość i wolność. Mamy mnóstwo pomysłów i energię, żeby wcielać je w życie. Jednak w miejscu gdzie się poznałyśmy, zupełnie nie ma na to wszystko miejsca. Dlatego nasze drogi zawodowe na pewien czas się rozchodzą. Każda z nas zaczyna szukać spełnienia gdzie indziej. Jednak po kilku latach poszukiwań, pracy nad sobą i rozwoju, nasze drogi zawodowe znów się spotykają. Każda z nas odkryła swój naturalny potencjał. Każda z nas poczuła, że chce tworzyć swój biznes, na własnych zasadach. Izabela zostaje coachem realizacji marzeń, Anna zaś stylistką marki.

Anna Dorot - stylistka marki

Obie wierzymy w moc kobiet, w siłę, którą każda kobieta ma w sobie. Jeśli tylko w siebie uwierzymy to możemy przenosić góry. Wierzymy, że dla kobiet nie ma rzeczy niemożliwych. Potrzeba tylko czasami oparcia w drugiej kobiecie, która nam to uzmysłowi i lekko dmuchnie w nasze żagle, żeby dodać odwagi. Rozwijając swoje własne biznesy zauważyłyśmy jak ważne jest to, żeby mieć  kogoś z kim można się podzielić swoimi problemami. Kogoś kto pomoże znaleźć najlepsze rozwiązanie, kto wysłucha w chwilach zwątpienia i da wsparcie. Dlatego zaczęłyśmy budować swoje własne sieci wsparcia w biznesie i wtedy pojawił się moment AHA! Czemu nie tworzyć takiego wsparcia dla innych kobiet, czemu nie dzielić się z nimi swoją wiedzą i pomagać w tym, żeby osiągały sukcesy i żyły tak, jak tego pragną. W trakcie swojej kariery zawodowej poznałyśmy wiele wspaniałych kobiet. Dziś chcemy połączyć z nimi nasze siły i dać Wam największe wsparcie jakiego potrzebujecie, żeby rozwinąć skrzydła i żeby być NA FALI.

Anna Dorot - Stylistka marki